Нібито за самовільним рішенням підприємця на цьому місці вирубали дерева, і на звільненій території влаштували стихійну торгівю.

Про облаштування зеленої зони замість “стихійників” повідомляє “Європейська Солідарність” в Facebook.

Як зазначається, ділянка знаходилася в оренді підприємця з чітко визначеним призначенням – “для експлуатації та обслуговування торговельного комплексу”, але використовувалася зовсім іншим чином, з грубим порушенням умов оренди. За самовільним рішенням підприємця на цьому місці були вирублені дерева, і на звільненій території процвітає стихійна торгівля.

“Це викликає значне незадоволення й відчутні незручності для жителів мікрорайону.  У зв’язку з цим на минулій сесії було ініційовано питання розірвання договору оренди, але необхідної кількості голосів даний проєкт рішення не отримав”, – йдеться в дописі.

Після того, як до вирішення питання підключився Олександр Погребиський і чітко пояснив колегам важливість прийняття даного рішення, воно таки було прийняте.

За словами депутата, після розірвання договору,  фракція “Європейська Солідарність”   ініціює  створення на цьому місці скверу.

Нагадаємо, у  центрі столиці дві вулиці очистили від незаконної стихійної торгівлі.

Фото: facebook