Проект будівництва передбачав дещо інший її вигляд.

На проспекті Любомира Гузара, що на столичній Борщагівці, в рамках капітального ремонту не добудували велосипедну доріжку. Про це пише Facebook-спільнота «Київ – велосипедне місто».

Дорогу для велосипедистів закінчили будувати посеред тротуару попри інше проектне рішення. При цьому проект реконструкції проспекту пройшов експертизу в повному обсязі. А незабаром після цього київська влада оголосила тендер на проведення робіт, розмір якого склав 376 мільйонів гривень.

«… робочий проєкт на капітальний ремонт проспекту Любомира Гузара розроблений проектантами за 5,5 млн гривень, пройшов відповідну експертизу в повному об’ємі, її вартість у розмірі 392,5 мільйонів гривень, було затверджено державною експертизою… Потім оголошено відповідний тендер на повний об’єм робіт на будівельні матеріали вартістю 376 мільйонів гривень платників податків» — йдеться в повідомленні.

Вже в ході робіт «Київавтодор» чомусь вирішив доріжку повністю не добудовувати. До того ж столичні велосипедисти скаржаться ще й на незручність доріжки.

Раніше ми писали, що киянам відмінили зупинку на бульварі Дружби Народів.

Фото: фейсбук