Дерева висадили у рамках природоохоронних заходів, що мають поліпшити екологічну ситуацію у місті.

На проспекті Бажана у Дарницькому районі 17 листопада висадили 22 липи. Вони доповнили ряд дерев таким чином, щоб не було прогалин у захисних зелених смугах. Про це повідомили у КМДА.

Kyiv Media

За даними КМДА, сорт європейської липи Паліда (Palida), є більш стійким до міських умов, зокрема, автомобільної загазованості. Тому її доцільно висаджувати уздовж автомагістралей та поблизу промислових підприємств.

Kyiv Media

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, створювати зелені зони в Дарницькому та Дніпровському районах дуже важливо, оскільки тут щільна забудова, насичений автомобільний рух та наявна велика кількість промислових підприємств.

“Минулого року на парній стороні проспекту Бажана від вулиці Ревуцького біля станції метро «Харківська» ми також висаджували дерева: більше 250 кленів і живу огорожу з бирючини. Цього року продовжуємо створювати так званий зелений бар’єр, що очищує повітря від викидів транспорту в атмосферу, захищають територію від пилу й надмірного шуму», – зазначив Петро Пантелєєв.

Kyiv Media

Нагадаємо, озеленення території відбувається у рамках природоохоронних заходів, що мають поліпшити екологічну ситуацію у місті. Загалом у столиці цього року вже висадили понад 6,6 тисячі дерев та 3,5 тисячі кущів.

Фото: КМДА