Шеф-кухар Євген Клопотенко каже, що школярі мають звикнути до здорового харчування.

В київському навчально–виховному комплексі №209 «Сузір’я», що на Березняках, відбулася презентація нового шкільного меню від Міносвіти та науки, під час якої більшість дітей майже не торкнулися запропонованих страв. Про це йшлося в сюжеті «ТСН».

В новому меню немає сосисок, смаженого та консерв, є такі страви, як верещака (яловичина, запечена в узварі) та чилі кон карне (м’ясо з квасолею в томатному соку). Цього разу четвертокласникам дали на сніданок львівський сирник, шпундру (м’ясо, тушкованe із буряками), моркв’яний салат, булгур і йогурт із бананом.

Багато діток до основних страв навіть не торкнулися, дехто з’їв лише йогурт. На запитання про те, чому так погано поїли, діти відповідали «Було доволі смачно», «Просто вже все перепробував і наївся», «Запіканка для мене засолодка, а з морквою салат гіркий».

Один з розробників нового меню Євген Клопотенко відповів на це, що малечі доведеться звикати до здорового харчування.

«Щоб очікувати, що вони все з’їли, треба покласти сосиску і вермішель — бам, і були б ідеальні тарілки. В нас задача не зробити, щоб все було ідеально вилизано, а шоб вони почали звикати їсти корисну їжу» — сказав кухар.

Годувати діток стравами з оновленого меню планують з нового навчального року.

Як ми повідомляли, у Києві оголосили збір книг дітям зі школи-інтернату на Сумщині.

Фото: скріншот