Поруч із завалами на місці трагедії знайшли двох кішок.

Шотландську висловуху кішку на імя Еліс вдалося відшукати сьогодні. Тварину знайшли в одній з квартир під диваном неподалік від місця вибуху. Як повідомляють користувачі групи “Котоберфест” у Facebook, пошуки проводили у тому числі рятувальники взводу “Київської служби порятунку”.

…таки ще раз полізли в завал (за окремими дозволами зараз мешканці по одному, дуже обережно і у супроводженні рятувальників можуть пройти до помешкань, щоб спробувати знайти і забрати речі та документи, але не в зоні тотального обрушення), взяли ліхтарі, залізли по кутках – і під диваном побачили перелякані котячі оченята. Шотландська висловуха Еліс використала одне з котячих життів” – йдеться у дописі.

Користувачі групи повідомляють, що, хоча після вибуху минуло вже понад 2 тижні, рятувальники досі фіксують нові зсуви плит та конструкцій поруч із зруйнованими квартирами.

Додала: Саша Квашук скинув Максиму, а уже наш Кототато – мені фото щасливої власниці з Еліс ????

Опубліковано Olena Kryzhanivska Пʼятниця, 3 липня 2020 р.

Про іншу врятовану кішку повідомлялося раніше – її було знайдено 1 липня.

Нагадаємо, вибух у житловому будинку на Позняках за адресою Крушельницької 1/5, стався у неділю, 21 червня. У результаті загинули 5 людей, а будинок тепер непридатний для проживання.