Роботи зі створення арт-об'єкта розпочалися сьогодні, 15 квітня.

Про це розповів ініціатор створення алеї Станіслав Липовський, передає “Дарниця Live“.

Проект стартував у 2015-2016 році, коли тут була висаджена Алея Патріотів – тоді відомі українські музиканци висадилди близько 140 дерев. Захід присвятили пам’яті Андрія Кузьменка.

Пам’ятник ми не хочемо ставити. Хочемо, щоб це була арт-інсталяція. Це світло-музична арт-інсталяція, ноти на якій вночі будуться підсвічуватися. Кожна нота буде з іменем когось із зірок. Буде також встановлений датчик руху і щоразу, як хто проходитиме – датчик буде спрацьовувати і буде звучати музика нашого патріота Андрія Кузьменка“, – зазначив ініціатор проекту.

Сама арт-інсталяція матиме форму гітари. А ноти – це будуть ті ноти, які звучать у пісні Кузьми Скрябіна “Старі фотографії”.

Відкриття інсталяції плануєтья десь наприкінці травня. Якщо локдаун нас затримає – то десь на місцяь посунуться терміни“, – заявив Станіслав Липовський.

Зазначає, що все будується за народні гроші, тож підтримка киян під час будівництва Алеї не буде зайвою.

Хто захоче взяти участь – для тих ми виготовили значки із написом “Один із тисячі”, – додав ініціатор, зазначивши, що ці значки можна купити, перерахувавши гроші на проект інсталяції.

Нагадаємо, сквер імені Кузьми Скрябіна є також у Києві на Виноградарі у Подільському районі.

Фото: Фейсбук