Зокрема, на території загальноосвітньої школи №111 І-ІІІ ступенів імені С. А. Ковпака та середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №62.

У Дарницькому районі облаштовано 2 нових стадіони на території навчальних закладів №111 та №62. Про це повідомили у Київській міській раді.

Kyiv Media

У повідомленні зазначили, що на території загальноосвітньої школи №111 І-ІІІ ступенів імені С. А. Ковпака облаштовано новий стадіон з майданчиками для гри у футбол, волейбол, баскетбол та інші спортивні ігри. Побудовано велике футбольне поле, смуги перешкод, облаштовано бігові доріжки, встановлено тренажери для занять спортом та трибуни для вболівальників.

Водночас на території було споруджено роздягальні та душові кабіни задля забезпечення комфортних умов для юних спортсменів. На новому стадіоні також проведено вуличне освітлення та роботи з озеленення».

Kyiv Media

Також було завершено будівництво стадіону на території середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №62. Наразі на території навчального закладу є сучасний стадіон із футбольними полями, майданчиками для волейболу та баскетболу, тенісними кортами, біговими доріжками, тренажерами, смугою перешкод, трибунами.

До слова, невдовзі відбудеться офіційне відкриття нових стадіонів, графік роботи для місцевих жителів буде узгоджено з адміністрацією навчальних закладів та Управлінням освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

Фото: Фейсбук