Чоловік може бути причетним до восьми аналогічних злочинів на території Києва.

Про затримання чоловіка, який пошкодив платіжний термінал, викрав з нього гроші та комплектуюче обладнання, розповіли у поліції Києва.

Заяву про здочин до поліції наділав власник платіжного терміналу, що на вулиці Срібнокільський. Заявник повідомив, що невідомі пошкодили корпус пристрою та викрали гроші у сумі близько 20 тисяч гривень та програмне комплектуюче обладнання.

Оперативники протягом доби встановили особу підозрюваного та затримали його. Ним виявився 32-річний киянин, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні крадіжки.

Під час першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що крім викрадених з терміналу грошей та комп’ютерного обладнання, підозрюваний здійснив незаконні електронні операції та перерахував майже 50 тисяч гривень на свій рахунок. За місцем мешкання чоловіка вилучили речові докази, які підтверджують причетність до вчинення даного злочину, а також щонайменше до восьми аналогічних правопорушень на території інших районів столиці“, – зазначили у поліції.

Затриманому готують  повідомлення про підозру за фактом крадіжки (ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України). Також готується клопотання до суду щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Затриманому загрожує до шести років позбавлення волі.

Нещодавно у Києві затримали групу харківських крадіїв-гастролерів, які таємно викрадали речі відвідувачів ресторанів.

Фото: поліція Києва