Щоб повіністю завершити розмінування Київщини, саперам знадобляться роки.

Про це у прямому ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA заявив керівник гуманітарного напряму Київської ОВА Олексій Кулеба.

Київська область досить активно відновлює зруйновану окупантами інфраструктуру за налагодженим алгоритмом.

У той самий час величезна територія області перебуває в етапі розмінування. Щоб його завершити, саперам знадобляться роки.

Як повідомила обласна адміністрація, 22 квітня саперами проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах Бучанського району: Королівка, Андріївка, Липівка, Плахтянка, Копилів, Мотижин, Колонщина, Маковище, Наливайківка, Буча,  Мотижин, Макарове, Мощун, Гостомель, Ірпінь, Пісківка, Пісківка, Поташня, Нове Залісся; Броварського району: Перемога, Зоря, Велика Димерка, Калинівка, Квітневе, Скибин, Світильня, Гребельги, Мокрець, Бобрик, Красилівка, Кулажинці, Бервиця; Вишгородського району: Димер, Олізарівка, Обуховичі, Кухарі. За добу знешкоджено 664 одиниці вибухонебезпечних предметів.

Кулеба додав, що після розмінування йде етап відновлення електромереж, водо- та газопостачання та інших елементів критичної інфраструктури.

Фото: Фейсбук