За словами експертки з нерухомості, в таких квартирах в ідеалі має жити 1 людина.

У Подільському районі Києва продають маленьку двоповерхову квартиру без вікон за 33 тисячі доларів. В ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» експертка з нерухомості Олена Гайдамаха розповіла, що на таке житло в Києві зараз є попит.

Оголошення виклали ще 28 серпня.

Житло розташоване на вулиці Світлицького, 35 на першому поверсі. Автор оголошення пише, що площа квартири – 20 квадратних метрів, на вигляд вона дуже маленька (ймовірно, в цій площі враховано і 2 поверх). У квартирі також немає вікон — замість них є повністю прозорі двері, які можна закрити ролетом.

Як розповіла телеканалу «Київ» голова правління київського відділення Асоціації фахівців з нерухомості Олена Гайдамаха, в таких помешканнях в ідеалі має проживати 1 людина.

«Така квартира розрахована на двох людей, але власники квартир більше хочуть, щоб в таких квартирах жила одна людина. Якщо удвох, то про супер-комфорт ми не говоримо. Тим паче, люди зараз перейшли на онлайн роботу, і важко двом працювати разом в такій малій квартирці… по суті, це кімната, в якій розташовано все» — каже вона.

Зі слів експертки, попит на смарт-квартири в Києві вкрай високий.

«Наприклад, у мене зараз є список людей, які шукають такі квартири для пасивного підробітку, здачі в оренду. І є список людей, які хочуть такі квартири щоб проживати самостійно. У людей недостатньо коштів, щоб купити велику квартиру. Ці квартири користуються вкрай великим попитом. Будівництво таких варіантів збільшилося, але попит поки все одно перевищує пропозицію. Цінник росте дуже швидко» — каже вона.

Гайдамаха додала, що список бажаючих придбати таке житло для здачі в оренду постійно зростає, оскільки за смарт-квартиру приходять невеликі комірні.

«Список людей, які хочуть придбати смарт-квартири, він весь час зростає, не лише у мене, а й у колег. Але співвідношення ціна/здача в оренду — тут окупність наблиєжається до 12-13 років, в цьому випадку» — каже вона.

Також експертка зауважила, що в Києві є ЖК виключно з смарт-квартирами. Вартість житла площею 28 кв.м. у них складає від 55 тисяч доларів.

Нагадаємо, на Подолі чоловік зробив з п’ятикімнатної квартири сім смарт-квартир і продає по $60 тисяч за штуку.

Фото: Фейсбук