Організатори назвали свою акцію «Закривайся маскою, а не в собі».

Гігантську маску показали в програмі «Київ News Room» телеканалу «Київ».

Помітили незвичайну медичну маску сьогодні, 28 грудня, на Контрактовій площі. Організатори назвали свою акцію «Закривайся маскою, а не в собі».

На масці написані короткі тези, які пов’язані з найбільш поширеними страхами людей у часи пандемії. Серед них: «Чи довго ще боятися?», «Дістало, скільки можна?!», «Давай вже про щось приємне», «Невже втрачу роботу?», «Хоч би не захворіти» тощо.

Встановлена на Подолі маска має свою передісторію. Міжнародна організація з міграції ще в листопаді створила безкоштовну гарячу лінію з психологічної допомоги.

«Ми не змогли лишитися осторонь, коли розпочалася пандемія COVID-19, оскільки дуже багато людей потепають від її наслідків. Як економічних, так і психологічних. Ми надаємо комплексну допомогу найуразливішим категоріям. Насамперед, на Сході, тим, для кого пандемія коронавірусу стала додатковим і дуже тяжким ударом» , – розповіла речниця Міжнародної організації з міграції Варвара Жлуктенко.

Із початку роботи гарячої лінії, на неї вже звернулося близько тисячі людей. З одного боку, це вказує на те, що в Україні є чимало людей із проблемами, а з іншого – що тисячі людей уже допомогли.

Гаряча лінія безкоштовна. Кожен може зателефонувати й отримати стільки консультацій, скільки потрібно.

Подільська маска ж поки буде ще стояти в столиці й уособолювати все те, що пригнічує людей. Однак водночас ця інсталяція закликатиме не тримати всі проблеми в собі, а «виговорюватися» на спеціальних гарячих лініях.

Фото: скріншот із відео