На Подолі відкрили магазин «Лесс» — «Лавка економного свідомого споживання», в якому можна придбати собі речі, випити чаю та кави або принести свої вживані речі до пункту прийому.

Про це йдеться на сторінці закладу в Instagram.

До магазину можна принести різні речі: одяг – будь-який, але обов’язково в чистому вигляді; взуття – в ідеальному/хорошому стані, або з маленькими недоліками, які можна вирішити ремонтом; аксесуари – шарфи, шапки, сумки, гаманці, рукавички, ремені, рюкзаки, хустки; прикраси – біжутерія, сережки, брошки, кольє, браслети, чокери та інше; книги та журнали; здорові квіти; декор – лампи, свічники, свічки, підвіси, вази, посуд, шкатулки, картини, панно та інше; нові постільна білизна і пледи; дитячі іграшки – без пошкоджень.

Зазначається, що більшість речей, які принесуть відвідувачі, передаватимуть у благодійні фонди для сімей переселенців, багатодітних або малозабезпечених сімей, до дитячих будинків і будинків для літніх людей.

Деякі з речей продаватимуть в магазині на окремі стійці. Кошти з продажу також будуть передавати благодійним фондам. А зношені або зіпсовані речі відправлятимуть на безпечну утилізацію.

Адреса: вулиця Костянтинівська, 27Б

Фото: Instagram