Виставка «На службі Феміді» складається із 10 стендів.

У столичному сквері на Контактовій площі відкрили фотодокументальну виставку “На службі Феміді: видатні українські правники, адвокати, мислителі”. Про це повідомили в Укрінформ.

Виставка «На службі Феміді» складається із 10 стендів, на яких розміщена інформація про видатних українських правознавців першої половини ХХ століття.

Ця виставка – це черговий доказ того, що в історії України є багато імен, імен визначних, імен, які відкривають цілі пласти і культури, і науки, і освітянської ниви.

За інформацією організаторів, матеріали виставки розкривають біографії видатних українських правників та адвокатів , зокрема – Олександра Кониського, Іллі Шрага, Миколи Василенка, Миколи Міхновського, Станіслава Дністрянського, Андрія Лівицького та багатьох інших, їхню участь в українському визвольному русі, відстоюванні прав українського народу в рамках Російської та Австро-Угорської імперій, участь в українському державотворенні.

Ознайомитися з виставкою може кожен охочий до кінця січня 2022 року на Контрактовій площі в Києві. Окрім того, представлені матеріали будуть доступні в електронному вигляді на вебресурсах організаторів.