Центр передбачає можливість всебічного розвитку, активного соціального життя та ефективного інтегрування у суспільстві

Київрада прийняла рішення про створення у Подільському районі Центру комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей та людей з інвалідністю.  Рішення підтримали 98 депутатів, повідомили у Київській міській раді.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Валентина Мондриївського, люди з інвалідністю потребують соціального захисту, підтримки та допомоги. Існуюча мережа установ і закладів для людей з інвалідністю не здатна у повному обсязі забезпечити допомогою усіх жителів Подільського району.

«Завданням центру буде створення комфортних умов для реалізації соціальної послуги денного догляду та медичного супроводу, а також надання реабілітаційних та педагогічних послуг спрямованих на розвиток і коригування порушення розвитку. Необхідно забезпечити дітей та людей з інвалідністю можливістю всебічного розвитку, активного соціального життя та ефективного інтегрування у суспільстві. Потрібно виховувати у них сталі навички з метою самообслуговування та адаптації в навколишньому середовищі», – зазначив Валентин Мондриївський.

Депутат зазначив, що концепція центру передбачає здійснення соціальної реабілітації максимально наближено до місця проживання, налагодження комунікації з районними органами охорони здоров’я та навчальними закладами, створення індивідуальних реабілітаційних програм для кожної людини, а також  залучення батьків та інших членів сім’ї до участі у реабілітаційному процесі без ізоляції від суспільства.

Фото: pixabay