Роботи триватимуть від півроку.

Сьогодні у Подільському та Шевченківському районах починається ремонт кількох ділянок каналізаційної мережі. Як повідомляє Київводоканал, через це на деяких вулицях частково обмежать рух транспорту.

У Подільському районі роботи проводитимуть по вулиці Іллінській на ділянці від вулиць Братської і до Почайнинської. Тут відновлюватимуть мережу діаметром 300 міліметрів, що побудована в 1957 році. Старий трубопровід тут планують замінити на новий з заміною каналізаційних колодязів та перепідключенням існуючих абонентів. Запланована тривалість реконструкції – 12 місяців.

У Шевченківському районі проведуть реконструкцію каналізації по провулку Несторівському на ділянці від вулиць Кудрявської до Вознесенського узвозу. Ця каналізація ще старіша: колектор в Несторівському провулку побудований у 1912 році. Під час робіт стоки будуть відводитись по тимчасовій схемі, тривалість реконструкції – 6 місяців.

Комунальники повідомляють, що запланований ремонт дозволить покращити надійність водопостачання у вказаних районах.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Києві на Подолі каналізаційний колектор отримав статус історичної пам’ятки.

Фото: водоканал