Його було зведено у 1899 році. Тепер на місці будівлі має з'явитися офісний центр.

Київська міська рада на засіданні 30 липня віддала під реконструкцію будинок купця Митрофанова на Борисоглібській, 15-А в Києві. «Реконструкція» передбачає будівництво на місці об’єкта багатофункціонального торгово-офісного комплексу, повідомляє юрист «Мапи Реновації» Дмитро Перов.

В коментарях під дописом люди повідомляють, що будинок є пам’яткою місцевого значення.

«Триповерховий цегляний будинок було збудовано 1899 р. на замовлення купця-землевласника Митрофанова, за проектом відомого київського архітектора Гарденіна (…) І ось, 30 липня 2020 року Київрада запропонувала віддати останню вцілілу споруду комплексу під експлуатацію, а вирішила віддати її під «реконструкцію» (і таке буває…)» — пише Перов.

Також Київрада пропонує віддати в оренду земельну ділянку під будинком для його експлуатації та обслуговування громадянці Валентині Даргель. Нині садибу вже обнесено будівельною сіткою.

У коментраях дописувачі вказують, що рішенням Міністерства культури від 15.09.20210 будинок на Борисоглібській, 15-А має статус пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення. Відтак, проведення подібної реконструкції в ньому заборонене законом.

Редакція Kyiv Media намагається отримати коментарі КМДА щодо цієї ситуації.

Нагадаємо, днями в Києві було знесено садибу Барбана.

Фото: Фейсбук