У КМДА звернулися в прокуратуру щодо демонтажу літнього майданчика ресторану на Подолі.

Літній майданчик ресторану “Одеса-мама”, що знаходиться на вулиці Верхній Вал, 30 планують демонтувати.

Відповідь з відповідною інформацією від Департаменту міського благоустрою КМДА розмістили в Facebo0ok-спільноті “Подоляночка”.

Як зазначається, терасу відкрили в 2020 році, проте дозвільних документів у власників закладу на це нібито не було і немає досі.

Однак співвласник мережі Tarantino Family Дмитро Федотенков, який займається розвитком ресторану “Одеса-мама”, заявив, що до облаштування тераси йому дали дозвіл на реконструкцію після того, як тут згоріла наливайка.

«Це яскраве місце, історична частина міста. Уже 15 років після того, як спалили місцеву наливайку, воно стоїть у повній розрусі. Рай для бездомних. Міський куток, до якого роками нікому не було діла. […] Хочу зробити там компактне затишне кафе з охрінезним сквером – фонтан, зелень та інший приємний серцю фен-шуй», – писав Федотенков.

До слова, місцеві обурені тим, що на локації раптово “виріс” літній майданчик, хоча до цього там обіцяли зробити сквер. У 2018 році  заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський розповів, що підготував проект рішення, щоб на локації з’явився сквер. Однак рішення так і не прийняли.

Наразі чиновники КМДА звернулися в прокуратуру, щоб терасу демонтували.

Київ Медіа намагається з`ясувати деталі інциденту.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Золотих воротах відновили скандальну терасу ресторану “Хурма”.

Фото: facebook