Чоловіка з-під завалу діставали 10 рятувальників.

У Подільському районі Києва сталась трагедія – насмерть засипало піском монтажника, який прокладав електрокабель. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій Києва.

Відомо, що інцидент стався на території житлового будинку по вулиці Вишгородській, 44-а. Ґрунт обвалився на монтажника в момент розриття тунелю під фундаментом будинку. Витягувати чоловіка  вирушили 10 рятувальників.

«Рятувальники відразу приступили до деблокування потерпілого за допомогою аварійно-рятувального інструменту. Нажаль, чоловік отримав травми, несумісні з життям. Бійці вилучили тіло чоловіка та передали слідчо-оперативній групі для з’ясування обставин трагічного випадку» – зазначили в ДСНС.

Директор департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук уточнив у програмі «Київ.Newsroom» на телеканалі «Київ», що загиблому було 60 років.

«Причина – скоріш за все – недотримання техніки безпеки під час виконання земляних робіт. Але слідчі дії згодом чітко встановлять причину обвалу», – сказав він.

Журналістам телеканалу на місці трагедії розповіли, що тунель був виритий на глибину 50 см. Тіло загиблого монтажника ще не забрали – на місці працює поліція.

Фото: ДСНС