Її було збудовано у 1902 році.

Поки в Україні триває війна, у Києві вирішили знести кам’яницю кінця ХІХ століття, за адресою Цимлянський провулок, 3, що на Подолі. Про це повідомляє юрист та активіст «Мапи Реновації» Дмитро Перов.

Це колишня поліцейська дільниця Плоского участка (1902 р.). Восени 2021 року ця споруда потрапила до Мораторію на знесення історичних будівель столиці. Але її почали розбирати в перші дні війни, 26 лютого 2022 року.

Будівля знаходиться в Центральному історичному ареалі, в межах пам’ятки місцевого значення «Історичний ландшафт київських гір та долини р. Дніпро». Погодження Департамент охорони культурної спадщини КМДА та Міністерство культури та інформаційної політики України у забудовника – відсутні” — йдеться в повідомленні.

За даними депутатки Київради Ксенії Семенової, будинок 1902 року. Будівля знаходиться в Центральному історичному ареалі, в межах пам’ятки місцевого значення «Історичний ландшафт київських гір та долини р. Дніпро». Погодження Департамент охорони культурної спадщини КМДА та Міністерство культури та інформаційної політики України у забудовника – відсутні. Будинок восени 2021-го потрапив до «списку КМДА» по культурній спадщині.

Фото: Фейсбук