На момент повірки лічильника у квартирі з’ясувалося, що реальні показання у понад 30 разів більші та становлять 35,4 Гкал.

Про це повідомили у КП “Київтеплоенерго”.

У повідомленні зазначили, що власник однієї з квартир на вул. Новомостицькій, 15 впродовж двох попередніх опалювальних періодів не передавав або передавав близькі до «0» показання лічильника тепла. Тому станом на 1 березня 2021 року споживання тепла склало лише 1,1377 Гкал. Нарахування за опалення могли становити лише близько 150 грн за місяць.

Проте на момент повірки лічильників з’ясувалось, що реальні показання у понад 30 разів більші та становлять 35,4 Гкал, а лічильник при цьому визнано працездатним. Тепер власник квартири має доплатити понад 40 тис. грн за фактично спожиті обсяги тепла.

Саме тому, у підприєстві наголосили, що не можа забувати про передачу показань та потрібно надавати реальні дані. Адже при повірці лічильника сертифікована організація передає до Київтеплоенерго фактичні значення приладу. Дані потрапляють в електронну систему, яка автоматично робить розрахунок.

До слова, передавати показання лічильника потрібно щомісяця з 5-го числа і до останнього дня місяця за допомогою:

  • особистих кабінетів на сайтах Київтеплоенерго (реєструватися не потрібно) https://kte.kmda.gov.ua/my-cabinet/ та Центру комунального сервісу https://cks.com.ua/cabinet/;
  • за номерами Центру комунального сервісу: (044) 247-40-40 або 0-800-404-407 (окрема безкоштовна гаряча лінія для передачі показань);
  • у мобільному додатку «Комуналка». Завантажити додаток можна на App store (https://apple.co/3jEvytU) чи Google Play (https://bit.ly/3b6XqmD).

Фото: pixabay