На Подільсько-Воскресенському мостовому переході встановлюють ванти, монтують шумозахисні бар’єри та встановлюють стовпи освітлення.

Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

«Перевіряю, як тривають роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході. Будівництво не зупиняється на різних його ділянках», – повідомив мер.

Також сьогодні, 17 липня, мер прокоментував  ситуацію з Подільсько-Воскресенським мостовим переходом, де раніше помітили іржаві ванти: «Розвішані на арці іржаві ванти – старі канати підряду 2004 року, місто на них не витратило ні копійки. Їх повісили для вимірювання навантажень по арці і на пролітні конструкції. Їх знімуть і встановлять нові

Він також зазначив, що арочну конструкцію мосту через Дніпро обробляють спеціальним антикорозійним покриттям – для надійності і безпечності арки.

Друзі! Перевіряю, як тривають роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході. Будівництво не зупиняється на різних його ділянках.

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 16 липня 2020 р.

За  словами Віталія Кличка,  тривають підготовчі роботи з монтажу залізобетонних конструкцій для заїзду на міст з вулиці Верхній Вал. Також влаштовують гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття мосту.Також монтують шумозахисні бар’єри на ділянці Труханів острів та Русанівські сади. Встановлюють основи під бар’єрні і перильні огорожі та стовпи освітлення мосту. Встановлюють ванти.

Влада планує в кінці цього року відкрити автомобільне сполучення мостовим переходом та розпочати будівництво нової гілки метро – на Троєщину.

Мер Києва зазначив: «Не припиняють робіт і в напрямку Троєщини. Там закінчують бетонування проїжджої частини над Русанівськими садами. Також вже встановили опори над залізничним проїздом. Далі – робитимуть з’їзд із мосту на Лівому березі. Ми робимо все і налаштовані в кінці цього року відкрити автомобільне сполучення Подільсько-Воскресенським мостом. Та розпочати будівництво нової гілки метро – на Троєщину».

Фото: Facebook