Він буде розміщений у приміщенні по вул. Райдужна, 6А.

Новий Денний центр соціально-психологічної підтримки постраждалих від домашнього насильства у Дніпровському районі повинен запрацювати вже на початку наступного року. Про це повідомила у своєму Fаcebook заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

Марина Хонда зазначила, що наразі у приміщенні по вул. Райдужна, 6А, де й розміститься майбутній Центр, йдуть ремонтні роботи. Новий заклад стане “опорним пунктом” протидії та запобігання насильству на лівобережній частині Києва та відповідатиме усім сучасним вимогам.

“Тут працюватимуть психологи і соціальні працівники та можна буде отримати юридичну підтримку. Також на базі Центру з’явиться мобільна бригада, яка оперативно реагуватиме на кризові ситуації домашнього насильства. До речі, автомобіль для бригади уже придбано! Крім того, тут будуть організовані групи підтримки, проводитимуться тренінги і семінари для постраждалих осіб”, – зауважила заступниця голови КМДА.

І додала, що денний центр створюється за кошти державної субвенції.

Як ми вже писали раніше, новий Центр стане продовженням Київського міського центру гендерної рівності. Сума виділена на створення Центру склала понад 6 мільйонів гривень.

Нагадаємо, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

Фото: unsplash