Поклади сміття на місцевості біля станції міської електрички “Зеніт” утворюються через стихійну торгівлю.

18 жовтня комунальні служби прибирали знакову для Києва локацію – блошиний ринок “Зеніт”. Про це повідомив у Facebook депутат Київради Владислав Трубіцин.

Kyiv Media

За його словами, блошині ринки є навіть у європейських містах, але ж вигляд вони мають зовсім інший, ніж у Києві. “З одного боку, така локація, як на “Зеніті”, має право на життя. Але, з іншого боку, перебування тут – сумнівне задоволення через засилля сміття, в якому ця місцевість просто потопає. Усе через стихійну торгівлю, адже свій крам люди продають навіть на коліях залізниці, а після себе майже ніхто нічого не прибирає”, – додав депутат.

Прибирання на цій території вже проводили, але з часом антисанітарія та сміття знову поверталися. Цього разу прибирали сміття  працівники КП “Керуюча компанія Оболонського району”, КП ШЕУ Оболонського району, КП УЗН Оболонського району, КП “Шкільне харчування”, а також районні відділи благоустрою і торгівлі та споживчого ринку. Крім цього, допомогу у наведенні ладу біля станції “Зеніт” надали ДТЕК, “Укрзалізниця” та приватні підприємці.

Відтепер кияни, які матимуть бажання відвідати “блошиний ринок”, будуть перебувати тут у людських умовах, а не серед куп сміття.

Фото: Фейсбук