Фотоальбом про місто «Демократія київських вулиць» містить світлини фотохудожника Михайла Марківа.

Про це повідомляє проект «Київ святковий» на телеканалі «Київ», приурочений до Дня міста.

 

Участь у презентації взяв автор видання – фотохудожник Михайло Марків. Фотоальбом містить світлини про життя та побут звичайних киян. Водночас у своїх роботах автор зображує унікальність української столиці. Найкращі світлини із фотоальбому розмістили на Пішохідно-велосипедному мосту через Володимирський узвіз, щоб продемонструвати киянам.

Kyiv Media
Михайло Марків

Створення фотоальбому ініціювала громадська організація «Київ. Стратегія 2025» – учасник міського конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який проводить Департамент суспільних комунікацій КМДА.

«Цей конкурс – унікальний інструмент для інститутів громадянського суспільства. Він дає змогу реалізувати за підтримки міської влади ідеї в різних сферах міського життя. Фотоальбом «Демократія київських вулиць» – приклад креативного проекту, присвяченого українській столиці. Дух міста автор подає через призму буденного життя киян. Тут і закохані пари на Хрещатику, і туристи у підземці, продавці квітів на «Почайній» та комунальники на станції метро “Житомирська”», – повідомив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Він додав, що це видання – гарний приклад партнерства влади та громадськості. Ми хочемо, щоб якомога більше подібних ініціатив було втілено у життя. Тому щороку збільшуємо фінансування конкурсу

Під час презентації фотоальбому серед присутніх киян розіграли кілька примірників видання. Крім того, Михайло Марків зробив фотопортрети киян, які відвідали захід. Примірники фотоальбому після презентації буде передано до публічних бібліотек столиці. А фотовиставка триватиме до 2 червня.

Також напередодні Дня Києва до читалень міста надіслали примірники циклу оповідань «Як тебе не любити… Коротка проза про сучасний Київ та киян» та нотне видання «Київ – серце України». Друк книг профінансував Департамент суспільних комунікацій КМДА у рамках підтримки книговидання творів київських авторів.

До збірки «Як тебе не любити…» увійшли твори 12 авторів. Книга є продовженням циклу оповідань про столицю, започаткованого у 2016 році. Це спільний некомерційний проєкт Департаменту суспільних комунікацій КМДА та конкурсу «Коронація слова» для популяризації столиці та відкриття нових імен в українській сучасній літературі.

Нотне видання «Київ – серце України» – це збірка музичних творів композитора Володимира Губи, написаних на вірші київських поетів. Більшість композицій присвячена Києву. Ідея створення книги виникла після того, як минулого року до Дня Києва був створений відеоролик, у якому столичні пам’ятники «співають» композицію «Старий київський романс».

Фото: скріншот