У підприємстві зазначають, що вони співпрацюють зі слідством та надають доступ до речей і документів, що перебувають у володінні службових осіб.

Про це повідомляє КМДА.

Головним слідчим управлінням Національної поліції в рамках кримінального провадження від 12 листопада 2020-го на підставі Ухвали Печерського районного суду міста Києва на підприємстві «Київкомунсервіс» проводяться вилучення копій документів. Підприємство співпрацює зі слідством, надано доступ до речей і документів, що перебувають у володінні службових осіб.

“Обшуки та вилучення документів на підприємствах столиці мають постійний характер. Так, 17 серпня у приміщеннях комунального підприємства «Київкомунсервіс» вже проводили обшуки працівники Подільської окружної прокуратури міста Києва”, – повідомляють в КМДА.

Обшуки проводились відповідно до ухвали Подільського районного суду міста Києва з метою відшукання та вилучення речей, предметів та документів, що мають значення речових доказів у рамках кримінального провадження, що стосується, зокрема, діяльності контрагентів комунального підприємства.

Редакція KyivMedia намагається отримати коментарі сторін.

Нагадаємо, місяць тому поліція проводила обшуки у приміщеннях усіх перевізників відходів та на полігонах утилізації відходів

Фото: facebook