ЖК Chalet розташований на вулиці Львівській, 18-б.

31 липня, у суботу, біля ЖК Chalet від девелоперськоії компанії Urban Development Group (UDG) урочисто відкрили частину «Скверу Львівських митців».

Цікаво, що проект житлового комплексу Chalet розпочали з благоустрою скверу. У місці, яке довгі роки було занедбаним й навіть небезпечним для місцевих жителів, зародилося життя, душа, філософія та дитячі посмішки. Арт-простір став зоною відпочинку в гармонії з природою серед ландшафту, максимально наближеного до природного. Водночас це простір для спілкування, прояву себе, поетичних, музичних, танцювальних вечорів і абсолютно різноманітних активностей, які тільки можуть з’явиться в фантазії людей.

Під час святкування відкриття скверу дітей розважали аніматори іграми, шоу мильних кульок та аквагримом. Після розважальної програми відбулася перша театральна вистава на сцені скверу від Театру Маскам Рад.

До розробки проекту скверу залучили професійних урбаністів – компанію Urban Design. В основу ідеї проекту було покладено збереження природнього середовища зеленої зони та надання території творчого концепту.

Простір «Скверу львівських митців» реалізовано за принципом відкритої арени з подіумом (сценою) всередині, навколо якої концентричними колами розміщуються глядацькі місця.

Усі пішохідні напрямки руху у сквері під різними кутами ведуть людей крізь амфітеатр. Вони проходять назустріч один одному, минаючи подіум. Виникає зоровий контакт, емоційна реакція, невербальне спілкування, потім вони покидають сцену і на ній з’являються інші люди. Виникає безперервна вистава, у якій кожен відвідувач стає актором і глядачем одночасно. Як у Шекспіра.

У планах компанії UDG і надалі організовувати різноманітні заходи на території арт-простору «Скверу Львівських митців»: йогу, вечір танців, поетичні читання тощо.

Якщо у вас є ідеї щодо проведення заходів на території скверу, звертайтеся за номером: 050-918-88-84 – Анна.

Фото: прес-служба