Ініціатива реалізована з метою вшанування пам'яті загиблих, які захищали Україну та нашу столицю від російських загарбників.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що на нижньому ярусі Пейзажної алеї депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва спільно з волонтерами започаткували ініціативу створення алеї калини на честь загиблих у битві за Київ Героїв під час російсько-української війни.

У Київраді зауважили, що ініціатива реалізована з метою вшанування пам’яті загиблих, які захищали Україну та нашу столицю від російських загарбників.

«З давніх-давен калина символізує мужність і незламність духу в боротьбі за незалежність рідного краю. Саме тому у Києві ми вирішили створити алею кущів калини, яка стане символом боротьби за свободу українського народу. Перші 22 кущі калини висадили сьогодні на нижньому ярусі Пейзажної алеї, яка є улюбленим місцем киян і гостей міста», – зазначила Дінара Габібуллаєва.

І додала, що до кінця року планується висадити близько 1 тисячі кущів калини у столиці, щоб майбутні покоління пам’ятали своїх Героїв.

Фото: Фейсбук