Батьки учнів гімназії вважають, що будівництво незаконне.

В Печерському районі Києві уже дві доби немає опалення в 6 житлових будинках та гімназії №75 (Бутишів провулок, 11). Про це у своєму Facebook повідомила мама однієї з учениць Зоя Звиняцковська.

За словами жінки, температура у класах сягає 13 градусів; причиною відключення опалення може бути будівництво, яке триває неподалік — жінка навіть виклала відео будмайданчика.

«Поруч з будинком незаконна забудова, з літа ще. Все як ми любимо, в найкращих традиціях: без дозволів, без відповідності містобудівним умовам по поверховості в центрі міста… забудовник став робити свої комунікації. Так, в опалювальний сезон — нуачо? Внаслідок цього в понеділок, 16 листопада, в нашому та інших навколишніх будинках тупо відключили опалення на дві доби… Опалення пропало також і в школі», – розповіла вона.

За словами жінки, в гімназії № 75 у цей час продовжують навчатися 400 діток, також тут працюють 60 викладачів.

«Прямо зараз в школі льодовик, опалення не працює другу добу. Ок, у вівторок увечері включили (опалення – ред.), всі вирішили що це жахливий інцидент і стали прогрівати будинки та школу. Хаха! Вчора забудовник знову продовжив роботи в тепломережі. 6 будинків без тепла, в школі знову мороз і батареї холодні. Завтра, швидше за все, навчання буде неможливим (пост написаний 19 листопада – ред.)» — повідомила жінка.

В результаті батьки змушені забирати дітей з занять посеред навчального дня, а адміністрація школи готує листи до Печерської райадміністрації та райуправління освіти з проханням вплинути на ситуацію. Також жінка повідомила, що мешканці навколишніх будинків вже подали скаргу до суду на забудовника — вони кажуть про ризик руйнування гуртожитку та багатоповерхівки, що знаходяться біля будмайданчика. Засідання переносили двічі і наразі воно призначене на 26 листопада.

Тим часом, кияни скаржаться на холод в міському транспорті.

Фото: фейсбук