Йдеться про музичну школу №28.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Печерської РДА.

У дитячій музичній школі №28, що на провулку Виноградному, 1/11 в Печерському районі столиці, триває капітальний ремонт. Сьогодні, 7 квітня, голова Печерської РДА Наталія Кондрашова та її перший заступник Анатолій Корж проінспектували стан приміщення.

Наразі в закладі вже розпочали ремонт підвісних стель та стін школи, зокрема триває процес відбивання штукатурки, улаштування обшивки стін та штукатурення. Окрім цього, у музичній школі заплановані роботи з улаштування підлоги, освітлення, проведення сантехнічних робіт з оновлення каналізації, а також улаштування систем водопостачання та опалення у приміщенні.

У дописі зазначили, що виконання робіт знаходиться під постійним контролем керівництва Печерської РДА, відповідальних працівників технічного нагляду та балансоутримувача об’єкта.

До слова, виконання капітального ремонту передбачено розпорядженням Печерської РДА №84 від 08.02.2021 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Печерській районній в місті Києві державній адміністрації», замовником яких визначено Управління житлово-комунального господарства та будівництва Печерської райдержадміністрації.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що на Печерську почали капремонт дитячої музичної школи №4 ім. Д. Д. Шостаковича.

Фото: фейсбук