Серед найменувань солодощів – халва, цукерки «Пташине молоко», «Білочка»

У Києві в одному із магазинів поблизу метро Дружби народів продають цукерки із Москви по мінімум 400 гривень за кілограм. Про це повідомляє програма «Київ.Newroom» на телеканалі «Київ».

Про таку знахідку повідомили мешканці Печерська. У своїх дописах на Facebookлюди обурюються продажем російських солодощів, зважаючи на те, що в Україні уже сьомий рік триває війна.

Коли журналістка запитала ти у продавчині, чому у Києві продають солодощі з країни-агресора, вона відповіла: «Це не до мене, це до начальства».

– Я нічого, дєвушка, не знаю. Мені сказали продавать – я продаю.

– А багато людей купують ці цукерки?

– Купують, єслі чесно.

Серед найменувань солодощів – халва, цукерки «Пташине молоко», «Білочка». Вартість стартує від 400 гривень, є цукерки і по півтисячі за кіло.

Одна із покупців, яка підійшла до магазину за цукерки під час зйомки сюжету, повідомила, що купує ці цукерки, тому що вони їй подобаються.

«Дітям подобається, смачніше ніж в «Рошен», – каже жінка.

– Вам немає різниці? – допитується журналістка.

– Ні, немає.

Інша жінка, яка підійшла до магазину сказала, що «Московська кондитерська фабрика – прекрасна фабрика, і якість хороша».

– У нас сьомий рік війна.

– А хто її розв’язав – питання.

– І ви вважаєте, що у нас громадянський конфлікт?

– Так. Я глибоко в цьому переконана, що розв’язала війну не Росія, а Україна.

Щоправда пізніше покупець сказала, що через високі ціни вона не може купувати такі цукерки.

Нагадаємо, у річницю Іловайської трагедії на Донбасі родичі загиблих українських військових принесли під посольство РФ закривавлені речі бійців.