У музичній школі №4 ім. Д. Д. Шостаковича вже почали ремонтувати стелю та стіни.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Печерської РДА.

«Набирають обертів ремонтні роботи приміщень дитячої музичної школи №4 ім. Д. Д. Шостаковича, що розташована за адресою: вул. Бастіонна, 5-А в Печерському районі столиці», – зазначили в дописі.

У школі вже розпочали ремонт стелі та стін. Окрім цього, заплановані роботи з улаштування підлог паркетом та керамічною плиткою, проведення сантехнічних та електромонтажних робіт, улаштування опалювальної системи.

У РДА також нагадали, що дитяча музична школа №4 – відомий навчальний заклад із багаторічною історією, який було відкрито 1945 року. Із 1976-го школі присвоєно ім’я композитора Дмитра Шостаковича. Тут навчають фаху: фортепіано, скрипка, арфа, бандура, баян, акордеон, гітара, домра, труба, кларнет, саксофон, корнет, тромбон, флейта, сопілка, вокал (академічний), є клас композиції.

До слова, виконання робіт знаходиться під постійним контролем керівництва Печерської райдержадміністрації, відповідальних працівників технічного нагляду та балансоутримувача об’єкта.

Капремонт передбачено розпорядженням Печерської районної в місті Києві державної адміністрації № 84 від 08.02.2021 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2021 році за рахунок бюджетних коштів по Печерській районній в місті Києві державній адміністрації», замовником яких визначено Управління житлово-комунального господарства та будівництва Печерської райдержадміністрації.

Фото: фейсбук