Програму співфінансування складають на 2021 рік.

В Печерськомй районі нині формується поадресний перелік об’єктів співфінансування на 2021 рік. Про це повідомляє Facebook-сторінка місцевої РДА.

«Співвласники багатоквартирних будинків, незалежно чи створені в них ОСББ або ЖБК мають чудову можливість реконструювати, реставрувати, капітально ремонтувати, здійснювати технічне переоснащення спільного майна у власних багатоквартирних будинках на умовах співфінансування» — наголошують в адміністрації.

Нові вікна у будинку № 5-А на бульварі Лесі УкраїнкиУ Печерському районі продовжуються роботи з ремонту житлового…

Опубліковано Печерська районна в місті Києві державна адміністрація Четвер, 15 жовтня 2020 р.

Щоб дізнатися, як взяти участь у програмі, необхідно отримати консультацію. Її можуть надати:

  • або в управлінні житлово-комунального господарства та будівництва Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Московська, 37/2, каб. № 12, тел. 288-59-38;
  • або в КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району м. Києва» за адресою: Кловський узвіз, 24, тел. 280-03-78.

За цією програмою мешканці будинку по бульвару Лесі Українки, 5-А в Києві замінили вікна на сходових клітинах, і ремонтують дах. Роботи лише частково організували  за рахунок жителів будинку, решту виділили з бюджету міста.

«У житловому будинку ЖБК «Держплановець» за адресою: бульв. Лесі Українки, 5-А завершені роботи по заміні вікон на сходових клітинах, та наразі тривають ремонтні роботи покрівлі будівлі.

Крім того, цьогоріч будуть виконані роботи з ремонту вхідної групи вищевказаного будинку – це також на умовах співфінансування» — йдеться в повідомленні райадміністрації.

Нещодавно ми повідомляли, що місто таким чином профінансувало 90% вартості капремонту покрівлі висотки на Оболоні.

Фото: фейсбук