Гвендолін Крісті відвідала столицю України і вразилася, побачивши Батьківщину-матір.

Ювелірний бренд Swarovski представив новий рекламний ролик, що був повністю відзнятий у Києві. У ньому, зокрема, знялися акторка Гвендолін Крісті, відома за роллю у серіалі «Гра Престолів», та модель Адво Абоа.

Ролик починається з кадрів, зроблених навпроти будинку за адресою Княжий затон, 21 (Дарницький район, біля метро «Осокорки» у Києві); також поруч можна помітити Дніпровську набережну та вулицю Срібнокільську. Адво Абоа стоїть на загальному балконі будинку і після «контакту» з кристалом телепортується з Осокорків у паралельний світ.

Kyiv Media
Кадр з рекламного ролика

Пізніше у відео з’являється і Гвендолін Крісті, і Айла Джонстон — 14-річна актриса, що виконала епізодичну роль у серіалі «Королівський гамбіт», до якого відсилає одна зі сцен в рекламі. Щоправда, решта зйомок проходили вже у павільйоні.

Рекламний ролик знімав київський продакшн Family Production, режисером став південноафриканський фахівець Теренс Ніл. Представниця продакшна Анастасія Буковська у коментарі для The Village підтвердила, що зйомки усіх сцен проходили у Києві.

«Робота з акторками на зразок Ґвендолін Крісті є мрією кожного продюсера. Побачивши Батьківщину-мати в Києві, вона сказала, що вперше бачить жінку, вищу за неї… Нам було важливо довести, що проект такого рівня може бути зроблений в Україні безпечно та швидко навіть під час пандемії. Для цього ми розділили знімальний майданчик на різні зони, забезпечили тестування й інші засоби захисту для всієї групи», – розповіла продюсерка.

Раніше ми писали про дуже провокативні фото Мадонни, яка знялася майже голою у капелюсі київського бренду.

Фото: скріншот YouTube