Крісла обладнані підігрівом та іншим функціоналом.

На НСК «Олімпійський» у Києві встановили нові лави для запасних київського «Динамо». Про це повідомляє прес-служба клубу.

Повідомляється, що нові крісла «завдяки своєму функціоналу та розташуванню, нададуть гравцям і персоналу команд підвищену зручність і хороший огляд на поле».

«Обладнані системою обігріву з трьома функціями на спинках і сидіннях, крісла забезпечать комфорт і в холодну пору року» — йдеться в повідомленні.

Про аналогічне оновлення повідомляє також прес-служба «Шахтаря». Вочевидь, з різних сторін поля встановили запасні лави у клубних кольорах принципових суперників.

«Проект реалізований «Шахтарем» спільно з ФК «Динамо» (Київ). Конструкції нових лавок запасних оформлені в клубних кольорах, і крім емблеми, на кожному сидінні розміщені спонсорські площі, на яких розташовані логотипи компаній-партнерів клубу» — повідомила прес-служба донеччан.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на «Олімпійському» планують ремонт за 50 мільйонів: перестелять бігові доріжки, оновлять інженерні мережі.

А кілька місяців тому на стадіоні перестелили газон.

Фото: Фейсбук