За попередніми даними, загинули дві людини і ще одна травмована

Сьогодні, 13 листопада, на Окружній у Києві сталася дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками. Про це повідомляється на сторінках «Київ оперативний» та “ДТП.Київ.юа” у Facebook.

Попередньо, в результаті ДТП між двома автомобілями Hyundai водій автомобіля служби таксі Uber вилетів на тротуар і в’їхав в кіоск.

Увага! Відео 18+

Водій таксі був тверезим – драгер показав “0”.

За інформацією заступника міністра МВС Антона Геращенка, двоє загинули і ще один отримав серйозні травми. Причина ДТП – водій таксі заснув за кермом від перевтоми. Міністр опублікував відео з камер спостережень та запропонував депутатам урегулювати роботу таксі законом.

“За попередніми даними це стало результатом того, що водій в гонитві за заробітком переробляв за кермом і просто заснув. В Україні десятиліттями блокується прийняття Закону регулює роботу ринку послуг таксі. Закону, який в тому числі встановлював би норми часу роботи водія комерційного автотранспорту і жорстка заборона на переробку за кермом. Шановні народні депутати від усіх фракцій і депутатських груп, давайте в Вашому скликання приймемо такий Закон і введемо жорсткий контроль за часом роботи водіїв як таксі, так і автобусів, так і вантажного і спеціального автотранспорту. Інакше на місці двох загиблих сьогодні вранці переходів може бути будь-який інший – ваша близька або рідна людина”, поінформував Антон Геращенко.

Прокуратура уточняє, що внаслідок ДТП постраждало четверо людей. Двоє з них загинули, ще двоє отримали травми різного ступеню тяжкості.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за частиною 3-ю статті 286 КК України про порушення правил безпеки дорожнього руху. Діяння за цією статтею караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Фото: ДТП.КиївЮА