На Оболонському острові створюють велодоріжку та пляжну зону.

Про це розповіла «Вечірньому Києву» Марина Тищенкова, заступниця начальника Управління екології та природних ресурсів.

Острів розташований навпроти парку «Наталка», тут створюють велодоріжку та пляжну зону. Минулої весни з острова вивезли все сміття та видалили сухостійні дерева.

Для острова створили проєкт великої пішохідно-велосипедної траси вздовж заток Оболонь та Собаче гирло: мале й велике кола для прогулянок і поїздок велосипедами. Маршрути будуть протяжністю 5 та 11 кілометрів відповідно.

У рамках капітального ремонту відремонтують пішохідний міст через затоку Оболонь, створять упорядкований пляжний комплекс, встановлять легкі павільйони для обслуговування відпочивальників та зроблять благоустрій території.

КП «Плесо» провело процедуру відкритих торгів, за результатами яких у квітні 2022 року укладено договір підрядних робіт з ТОВ «Гідробуд Лімітед» щодо проведення капітального ремонту елементів благоустрою острова Оболонський. Вартість робіт склала понад 173 млн гривень.

«Станом на зараз на острові ведуться роботи з капітального ремонту. У вересні-жовтні розпочали підготовчі роботи з влаштування головної пішохідної алеї (дороги). Веде їх «Гідробуд лімітед». Фахівцем Плеса ведеться нагляд за проведенням робіт», – повідомила Марина Тищенкова.

Відповідно до тендерної документації, підрядник має прибрати територію острова та викинути все сміття, облаштувати пішохідні та велосипедні доріжки, упорядкувати кущі й прибрати очерет, прокласти газони, облаштувати зону для йоги та пляж з душовими кабінами.

Київ Media

Київ Media

У 2020 році в Києві розробили проєкт мосту-хвилі, який з’єднає парк Наталка та Оболонський острів. У парку будуть три зони відпочинку, велодоріжки та спортмайданчики. Його поділять на три зони: активну, транзитну й тиху.

Як стало відомо, Київ представить інноваційні проєкти міста на конгресі Smart City Expo.

Фото: «Вечірній Київ»