Центра запрацює на базі існуючого Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Таке рішення на пленарному засіданні Київської міської ради підтримали 96 депутатів, повідомили в КМР.

Центр розташують за адресою по вулиці Вишгородській, 54, загальна площа якого складатиме 713,4 кв. м. За словами голови Оболонської РДА Кирила Фесика, рішення передбачає зміну найменування центру, затвердження нового положення та  розширення спектру наданих соціальних послуг особам з інвалідністю.

«Необхідно створити багатофункціональну установу та розширити спектр послуг з метою забезпечення комплексної реабілітації для більшої кількості дітей та молоді з інвалідністю. Важливо покращувати якість соціальних послуг та створювати центри для реабілітації, які будуть пристосовані для комфортного перебування осіб з інвалідністю», – зазначив Кирило Фесик.  У Центрі надаватимуть допомогу жтелям не лише Оболонського району, але й прилеглим територіям.

У центрі надаватимуть соціально-педагогічні, психологічні та консультативні послуги дітям та молоді з інвалідністю та членам їх сімей, сприятимуть їх творчого розвиту та організовуватимуть дозвілля.

Фото: pixabay