Новий трубопровід подає тепло до 8-ми житлових будинків і дитсадка на Йорданській

На столичній Оболоні завершують реконструкцію майже 3,5 км труб, які подають тепло до 8 житлових будинків і дитсадка. Про це повідомляє прес-служба «Київтеплоенерго».

Старі труби прослужили понад 40 років і потребували негайної заміни. Тільки за 2020 рік на ділянці по вулиці Йорданській сталося 32 пошкодження мереж.

Нові труби будуть попередньо ізольовані із системою сигналізації на випадок пошкодження. Сигналізація  дозволяє точно визначити місце витоку. Гарантія на нові мережі – 40-50 років.

«Для гарячого водопостачання використовуються суцільнолиті пластикові труби з тепловою ізоляцією. Вони зроблені з гнучких матеріалів та не мають з’єднань, що дає змогу розмотувати труби безпосередньо у траншеях. У теплокамерах подача теплоносія регулюватиметься за допомогою запірної арматури від провідних виробників», – повідомляє підприємство.

 

Проект на Йорданській – завершальний у цьому році в плані реконструкції  тепломереж. Цей проект є частиною Програми економічного і соціального розвитку Києва у 2020 році. Раніше заміни тепломереж провели на Теремках, Виноградарі, Оболоні, Борщагівці, Троєщині, Подолі та в центральній частині міста. Загалом — майже 100 км.

«Разом із минулорічною програмою за два роки  в Києві замінили 230 км найбільш аварійних ділянок мереж», – резюмували у прес-службі.

Нагадаємо, нещодавно на Виноградарі працівники комунальних служб залишили розритий котлован на місці прориву тепломережі.

Фото: Київтеплоенерго