На ремонт виділили 18 мільйонів бюджетних коштів.

30 серпня 2021 року столицею пронісся потужний буревій. Тоді від негоди постраждали одразу понад 10 закладів освіти району, а саме – 8 дитячих садків та кілька шкіл. Зокрема, буревій зруйнував паркани, тіньові навіси та дитячі майданчики у навчальних закладах.

Проте наразі завдяки виділеним коштам в усіх дитсадках та школах відновили інфраструктуру, яку знищив буревій, пише депутат Київради Владислав Трубіцин.

Так, нові тіньові навіси та ігрові майданчики з’явились у дитячому садочку №598, що на вулиці Автозаводській, 47. Тепер дітки вже зараз можуть гратися на цих майданчиках, а з настанням спеки малечі і їхнім вихователям буде, де сховатися від палючого сонця. Те саме стосується і дитсадочка №685, що на вулиці Приозерній, 6.

До того ж зруйнована негодою інфраструктура була відновлена у наступних дошкільних навчальних закладах:

  • дитсадочку № 663, що на вулиці Героїв Дніпра, 6; дитсадочку № 291 на вулиці Прирічній, 29; дитсадочку № 263 на вулиці Прирічній, 19-б; дитсадочку № 533, що на проспекті Оболонському, 15-в.
У свою чергу на території дитячого садочку № 190, що на проспекті Мінському, 10, з’явився новий ігровий майданчик, а також – дуже міцний паркан навколо закладу для безпеки діточок. Те саме стосується дитячого садочка №135 на проспекті Мінському, 8.

Оскільки негода зруйнувала паркани навколо шкіл №9 та №29, там змонтують тут нові міцні паркани. Це також покращить стан безпеки у цих навчальних закладах, адже невідомі особи не зможуть потрапити на територію шкіл.

Фото: facebook