Службу відкриють на вулиці Попова, 1.

Про це повідомив голова Оболонської РДА Кирило Фесик.

За його словами, тільки за перше півріччя 2021 року було 463 звернення про домашнє насильство, а це означає майже 1000 звернень на рік. Оболонський район першим отримав субвенцію з державного бюджету на створення «служби первинного соціально-психологічного консультування».

“Ми вже виділили для цієї важливої служби комунальне приміщення за адресою вулиця Попова, 1 і там вже ідуть ремонтні роботи”, – зауважив Кирило Фесик.

У службі працюватиме щонайменше 5 спеціалістів, які допомагатимуть постраждалим від домашнього насильства такими послугами:
  • Надання психологічної допомоги із залученнях профільних фахівців;
  • Надання постраждалим інформації про їх права та консультацій щодо їх подальших дій у правовому полі;
  • Надання постраждалим юридичної допомоги;
  • Надання екстреної психологічної допомоги та направлення людей до служб підтримки постраждалих осіб.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства – звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного.

Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20, парк Котляревського). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також постраждалі від домашнього насильства можуть звертатися до поліції за номером 102.

Нагадаємо, у Києві з початку року надійшло понад 17 тисяч звернень про домашнє насилля. Місцева влада продовжує розбудову закладів для постраждалих.

Фото: Фейсбук