За кілька днів до загибелі жінку бачили в компанії двох невідомих чоловіків.

В Оболонському районі Києва поблизу річки знайшли тіло жінки у туристичному наметі. Його випадково виявив чоловік, який прогулювався поруч — йшлося в сюжеті «Найдзвичайних новин» на ICTV.

Загиблою виявилася 37-річна Оксана, уродженка Чернігівської області. Жінка приїхала до Києва на заробітки – працювала у компанії, що надає супермаркетам співробітників. Коли у магазинах не вистачало касирів, також виходила на зміни.

Житла загибла не мала, тому проживала у наметі біля річки. Хто вбив жінку – наразі невідомо.

Тіло загиблої знайшли в наметі, в якому вона жила

«Це 37-річна уродженка Чернігівщини, яка приїжджала до столиці на підробіток. Жінка тимчасово проживала у наметі біля водойми, у зоні відпочинку на столичній Оболоні» – розповіла речниця Оболонського управління поліції Діана Шутько.

Експерти досі намагаються встановити, чим вбили 37-річну Оксану. Місцеві рибалки давно помітили цей намет, але спочатку думали, що там проживають туристи. Незадовго до смерті разом з загиблою бачили двох чоловіків.

Правоохоронці досі не встановили, чим було вбито жінку

«Я просто один раз бачив. Звернув увагу, що вони сушили (речі, – ред.) минулого тижня, коли гроза сильна була. І ми йшли, я так повернув голову: «Вас не знесло, як ви у наметі?»… Він засміявся, навіть не повернувся, задом сидів. Каже: «Ні, не знесло». Чоловік, може, за сорок» – розповів один зі свідків.

Правоохоронці просять людей, які можуть надати додаткову інформацію, телефонувати на лінію 102.

Свідки змогли детально описати одного з чоловіків, якого бачили із загиблою

«За показами свідків, ми склали фоторобот одного із чоловіків, який може бути причетний до цього злочину: на вигляд йому 60-65 років, зріст приблизно 175-180 см, худорлявої статури (зображений на фото – ред.), смуглявий, очі світлого кольору, має сиве волосся та сиву бороду, з явних особливих прикмет – на верхній щелепі має тільки декілька кутніх зубів. Орієнтування щодо іншого зловмисника: вік 25-35 років, зріст приблизно 175-180 см, спортивної статури, коротка зачіска, волосся темного кольору, обличчя кругле», – розповів начальник Оболонського управління поліції Євген Худяков.

Нещодавно на ДВРЗ у Києві пострілом в голову вбили чоловіка.

Фото: скріншот