На реконструкцію виділили 96 млн грн.

У Києві розпочали реконструкцію кінотеатру «Братислава», який розташований на вулиці Олександра Архипенка, 5 в Оболонському районі.

Про це повідомила сьогодні, 15 червня, депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови Постійної комісії з питань власності Ганна Свириденко.

Як зазначила депутатка, у цьому році за її ініціативи з бюджету міста було виділено 7 млн грн на ремонтні роботи.

«Загальна вартість робіт складає 96 млн грн. На кошти, які виділило у цьому році місто, за тендером визначено підрядника. Він виконає роботи з ремонту покрівлі, щитової, укріплення зовнішнього фундаменту та вивезення сміття, яке захаращує кінозалу. Ці заплановані роботи будуть виконані за 3-4 місяці», – розповіла Ганна Свириденко.

За її словами, після виконання першочергових необхідних робіт, буде продовжено реконструкцію. Водночас кінотеатр зможе поки що працювати, та попередні роботи не заважатимуть звичайному процесу функціонування закладу.

«Кінотеатр – унікальний. І для того, щоб він став мультифункціональним центром, йому необхідна ревіталізація приміщення, а також розробка програмної діяльності центру відповідно до запитів місцевої громади. Центр стане дискусійною платформою для громадських ініціатив та буде функціонувати за принципом «відкритого простору» для незалежних операторів культурних послуг», – наголосила Свириденко.

Нагадаємо, Кличко розповів, чому ще не скоро відкривають кінотеатр “Київ”.

Фото: facebook