Днями в Оболонському районі розпочали ремонт фасаду кінотеатру «Братислава».

13 жовтня стартували роботи по ремонту фасаду першого Оболонського кінотеатру «Братислава», розташованого на вулиці Олександра Архипенка, 5. Пише спільнота «Моя Оболонь».

Під час ремонту планують зберегти первинний колір кінотеатру. Наразі з фасаду збивають стару облицювальну плитку. Після чого нанесуть штукатурку та пофарбують в темно-помаранчевий. Згодом на фасад нанесуть затверджені декоративні візерунки.

Кошти на ремонт кінотеатру виділили зі столичного бюджету, а саме – гроші на покупку фарби. Про це написав екс-депутат Київміськради Костянтин Богатов в Facebook.

Ну что?!Поехали!!!Мы начали работы по фасаду нашей АртБратиславы!Краску за счёт депутатского фонда, деньги на аренду люльки и работы от меценатов, энергия от активистов 🔥🔥🔥

Опубліковано Константином Богатовим Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Оренда фасадного підйомника, більш відомого як «колиска», а також робота майстрів — були повністю оплачені меценатами.

Невідомо, чи передбачає проект зовнішнє утеплення будівлі. Наразі, культурний центр «Арт-Братислава» продовжує працювати в відремонтованих внутрішніх залах.

До слова, 17 грудня 2019 року стало відомо, що з бюджету Києва на 2020 рік столична влада планувала виділити майже 85 млн гривень на реконструкцію і підтримку муніципальних кінотеатрів. Частину цих коштів мають спрямувати і на капітальний ремонт фасаду, а також даху кінотеатру «Братислава». Проте таке рішення ще не було прийнято Київміськрадою.

Нагадаємо, на Русанівці розпочали ремонт кінотеатру «Краків» — проект.

Фото: facebook