Зокрема, мова йде про парк "Наталка" та будівлю кінотеатру "Братислава".

Про це повідомили у Київській міській раді.

У Київраді зазначили, що в Оболонському районі виникла потреба в облаштуванні території навколо парку «Наталка». Роботи передбачають покращення стану прибережних захисних смуг, пляжних зон та навколишніх територій, забезпечення місць для дозвілля дітей та людей похилого віку.

“Нещодавно було відкрито стадіон на Архипенка, 10-а. Тепер діти мають можливість займатися спортом, а для людей старшого віку плануємо облаштувати навколо лави. Крім того, розпочався капітальний ремонт вздовж берегової лінії Йорданського озера. Наразі на 500 метрах облаштували бігові доріжки”, – зауважили в Київраді.

До того ж, важливим для мешканців Оболонського району є реконструкція кінотеатру «Братислава» і створення там культурного осередку.

“Цьогоріч з бюджету міста було виділено сім мільйонів гривень на ремонт покрівлі кінотеатру «Братислава», електрощитової, укріплення фундаменту. Міська влада активно працює над тим, аби перетворити цю будівлю на мультифункціональний культурний центр”, – додали у Київраді.

Також, в Оболонському районі за цей рік було відремонтовано дороги на проспекті Героїв Сталінграда, вздовж будинків від вулиці Йорданської до метро «Оболонь», прибудинкових територій та міжквартальних доріг.

Фото: Фейсбук