Наразі будівельники вже переходять до чистових і облицювальних робіт всередині приміщення.

Заступниця голови КМДА Марина Хонда проінспектувала перебіг ремонтних робіт приміщення на вулиці Вишгородській, 54, де буде створено відділення Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району.

За її словами, наразі там вже утеплили фасад, замінили вікна, труби, розвели електричну мережу. Будівельники вже працюють всередині. Нове відділення планують відкрити до кінця цього року.

«Влітку ми розпочали тут реконструкцію, і наразі основні чорнові роботи вже завершено: утеплено фасад, замінено вікна, труби, розведено електричну мережу. Будівельники вже переходять до чистових і облицювальних робіт всередині приміщення. Заклад буде повністю доступний – облаштований пандусами та підйомниками. Вихованці зможуть отримувати тут послуги психологічної, фізичної та соціальної реабілітації. Важливо, що тут також буде функціонувати відділення денного перебування, чого часто потребують родини, у яких виховуються діти з інвалідністю. Відкриття нового відділення планується до кінця цього року», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, який розташований на вулиці Йорданській, продовжуватиме свою роботу.

Нове відділення надаватиме послуги для дітей із різними нозологіями:

  • розладами аутичного спектру;
  • комплексними та органічними порушеннями;
  • порушеннями розумового розвитку, синдромом Дауна;
  • затримкою психічного розвитку, мовленнєвого розвитку;
  • гіперактивністю.

Нагадаємо, з’явився проект майбутнього соціально-реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю на Троєщині.

Фото: КМДА