Після того, як машини зіткнулися, жінка пішла з місця події.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Патрульної поліції Києва.

У дописі розповіли про ДТП, яка сталася вранці 30 червня на одному з переходів Оболоні.

На опублікованому відео можна побачити, як на пішохідний перехід по вулиці Маршала Малиновського на заборонний сигнал світлофора вибігла жінка. Пані, напевно, хотіла швиденько пробігти на інший бік дороги, однак не стала чекати декілька секунд, щоб їй засвітився «зелений».

Дорогою на мигаючий зелений їхав автомобіль Volkswagen. До слова, ділянку переходу керманич проїхав на жовтий сигнал світлофора, однак вже на зустрічній смузі, де зіткнувся з автомобілем Hyundai.

Керманич Volkswagen пояснив, що так нібито намагався уникнути наїзду на жінку, тому й виїхав на зустрічну смугу для руху.

На щастя, унаслідок ДТП ніхто не постраждав.

Цікаво, що пішохідка пішла з місця аварії.

Наразі патрульні склали на водія Volkswagen протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.

Поліціянти нагадали правила, якими мають користуватися пішоходи та водії, щоб уникнути таких ситуацій:

  • У місцях, де рух регулюється, пішоходи повинні керуватися сигналами регулювальника або світлофора.
  • Забороняється вибігати на пішохідний перехід та виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки.
  • У разі причетності пішохода до ДТП він повинен надати можливу допомогу потерпілим, записати прізвища та адреси очевидців, повідомити орган чи уповноважений підрозділ Національної поліції про пригоду, необхідні дані про себе і перебувати на місці до прибуття поліцейських.
  • Зелений миготливий дозволяє рух, але інформує про те, що незабаром буде ввімкнено сигнал, який забороняє рух. Це дозволяє правильно розрахувати свої подальші дії на перехресті й не є сигналом для прискорення.
  • Водій повинен обирати безпечну швидкість, яка в разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, дає йому можливість зупинити транспортний засіб або безпечно для інших учасників руху здійснити об’їзд.

Фото: скріншот