Мешканцям району повідомили, що на Богатирській будуватимуть мийку, але люди в цьому сумніваються і виходять мітингувати.

Фото обгородженого майданчика оприлюднили у Facebook-спільноті “Життя Оболонського району та Мінського масиву“.

Зазначається, що оточена парканом ділянка розташовується на вулиці Богатирській між житловим масивом Оболонь та Епіцентром.

Ділянку обгородили парканом і почали будувати мийку (за документами), хоча дуже ймовірно, що там буде заправка. Жителі довколишніх будинків поки тихенько, але вже виступають проти заправки поруч зі своїми вікнами. Замовник робіт якась ТОВ «КІБ». Підрядник «Креоген Груп»“, – йдеться у повідомленні.

За інформацією “Опендатабот”, ТОВ “КІБ” зареєстроване у Солом’янському районі Києва. Кінцевим бенефіціаром зазначений український бізнесмен російського походження, громадянин Ізраїлю Нісан Моісеєв, місце проживання – Швейцарія. Його називають довіреною ососбою олігарха Віктора Медведчука.

Як писали “Схеми” у 2017 році, після початку російсько-української війни російська державна компанія “Роснєфть” продала у 2016 році свої активи в Україні – майже 150 заправок переважно під брендом “ТНК”. Покупцем виявилася тоді маловідома швейцарська фірма Glusco Energy. Це дочірня структура іншої швейцарської фірми – Proton Energy Group, офіційний власник якої – ізраїльський бізнесмен Нісан Моісеєв.

Редакція Kyiv Media намагається з’ясувати деталі щодо цього будівництва.

Нещодавно стало відомо, що азербайджанська Socar близька до придбання мережі АЗС Glusco, яку пов’язують з оточенням Медведчука. Переговори можуть завершитися протягом тижня.

Фото: Фейсбук, скріншот