За документами, об'єкт - купа кіосків, які об'єднали між собою.

Про це повідомив депутат Київради Владислав Трубіцин.

У повідомленні він зазначив, що на вулиці Маршала Малиновського, 32 з’явився магазин, де продають усілякі дрібниці для дому. На папері, цей торговельний об’єкт – купа кіосків, які начебто просто об’єднали між собою. Проте, за фактом усе це не є тимчасовими спорудами, адже зведено на повноцінному фундаменті, а тому вважається капітальним будівництвом.

“Та й це ще не усе. Найголовніша проблема в тому, що не маючи договору оренди на землю чи права власності на неї, виникають такі магазини по 200-300 квадратних метрів чи навіть по 500. Крім цього, такі магазини не мають ніяких документів стосовно містобудівних умов та обмежень, а також тут відсутня проєктна документація”, – пояснив депутат.

Він зауважив, що є велика ймовірність, що за допомогою так званих “чорних” нотаріусів згодом землю під такими магазинами все ж легалізують, а це вже буде фактично самозахоплення столичної землі.

Крім того, під такими кіосками, які об’єднали в один магазин, можуть пролягати різноманітні підземні комунікації. У випадку аварії МАФ можна просто підняти краном і переставити в інше місце, щоб відремонтувати труби, що під землею. Магазин із повноцінним фундаментом краном не підняти.

“Тому я направлю до усіх профільних структур КМДА відповідні депутатські звернення, щоб з’ясувати усю ситуацію навколо магазину-МАФу на вулиці Малиновського, 32. Потрібно викорінювати це неподобство, коли на папері є кіоск, а за фактом стоїть величезна капітальна будівля”, – наголосив Владислав Трубіцин.

Нагадаємо, на Лук’янівці демонтували кіоск з шаурмою, який стояв під світлофором.

Фото: Фейсбук