Жінку з ями діставали перехожі.

Очевидці допомогли бабусі вибратися, передає Kievmap.

Інцидент стався на проспекті Героїв Дніпра в Оболонському районі столиці. На відео видно, що жодних обмежувальних стрічок та знаків навколо ями не було.

Киянка, яка стала свідком події, разом з іншими перехожими допомагала жінці вибратися з пастки.

Деталі інциденту невідомі. Ми намагаємось дізнатися також про стан потерпілої.

 

Доповнено о 18:32.

Після проведення гідравлічних випробувань зони ТЕЦ-6 8 липня об 11:10 сталося пошкодження тепломережі на вулиці Героїв Дніпра, 35. У результаті витоку води утворився провал на зеленій зоні розміром приблизно 1,5 на 1,5 м. Про це повідомляє КП «Київтеплоенерго».

Аварійна бригада перекрила подачу води та локалізувала місце пошкодження. Розпочинаються ремонтні роботи.

На час проведення ремонту постачання гарячої води призупинено до 11 житлових будинків.

Пошкоджений трубопровід був введений в експлуатацію 50 років тому (1971-го).

Наразі до КП «Київтеплоенерго» не надходило звернень щодо інциденту з жінкою біля місця пошкодження. Про подію компанії стало відомо із соціальних мереж та від Контактного центру міста Києва 15-51. Відомо, що жінка за наданням медичної допомоги не зверталася. У разі надходження звернення від постраждалої компанія готова розглядати його та спільно з’ясовувати усі обставини події.

Зазначимо, що на офіційному сайті КП «Київтеплоенерго» розміщуються усі адреси будинків, де проводяться гідравлічні випробування. На самих будинках розміщуються відповідні оголошення. КП «Київтеплоенерго» закликає киян та гостей міста дотримуватися правил безпеки і бути обережними. У випадку виявлення просідання ґрунту чи витоку води – ні в якому разі не наближатися до місця. За можливості відразу повідомте про це Центральну диспетчерську за номером 1557.

Тим часом яму з водою кияни помітили також на проїжджій частині по вулиці Жилянській, 54. Водіїв закликають бути обережними. Яму поки обгородили обмежувальними стрічками.

Фото: скріншот