Реконструкція триває з 2017 року.

У дитячо-юнацькій спортивній школі №24, що біля житлового масиву Нивки у Києві (вул. Щербаківського, 61-г), тривають ремонтні роботи. Про це у своєму Fаcebook написав голова Шевченківської РДА Олег Гаряга.

За його словами, у закладі вже відновили фасад, зонували внутрішні приміщення; у 2021 році планується завершити ремонт спортивної зали та придбати спортивний інвентар.

«На першому етапі відновили та підсилили фасад будівлі, замінили покрівлю та вікна за енергозберігаючими технологіями. Другий етап — це роботи внутрішні: зонування офісних приміщень, кухні, спортивної мультипрофільної зали, роздягалень, санвузлів із душовими, медичний кабінет та фізіотерапевтична кімната» — повідомив Гаряга.

За словами чиновника, ремонт у школі не проводили тривалий час через несташу фінансування.

«Будівля закладу збудована на шкільному подвір’ї у 1964 році. Через брак достатнього фінансування, весь цей проміжок часу, в будівлі не проводились ремонті роботи і приміщення перебували у занедбаному технічному стані» — додав він.

Загальна кількість вихованців ДЮСШ становить 818 чоловік, тут виховують спортсменів з таких видів спорту, як регбі, теніс, футбол, фехтування, кікбоксинг, таеквондо та інших.

Як ми повідомляли, у столичних закладах освіти діятимуть нові норми харчування.

Фото: Фейсбук